Další sporty

Blíží se finále basketbalového Red Bull Half Court. Zúčastní se i Satoranský

Blíží se finále basketbalového Red Bull Half Court. Zúčastní se i Satoranský
Red Bull Half Court Zdroj: Profimedia

Už v sobotu 13. srpna se ve sportovním areálu Pražačka uskuteční české finále nejrychlejšího basketbalového turnaje 3x3. Nově zrekonstruované hřiště zažije křest nejlepším basketbalem a zúčastní se ho i Tomáš Satoranský a česká basketbalová reprezentace.

V sobotu odstartuje národní finále basketbalového turnaje 3x3. Nejlepší české týmy budou bojovat o letenku do Káhiry na světové finále. Zúčastní se špička českého basketu a chybět nebude ani Tomáš Satoranský s českou reprezentací nebo světový král smečování Piotr "Grabo" Grabovski.

Hrát se bude na nově zrekonstruovaném hřišti ve sportovním areálu Pražačka. To se bude podobat legendárnímu hřišti Rucker Park v newyorském Harlemu, tedy hřišti, kde se proháněl i Kobe Bryant nebo Kevint Durant. Autorem grafického návrhu je Revolta art director Robert Fiskandl a realizace návrhu byla v rukou Matěje Šrámka.

Návrh hřiště ve sportovní areálu Pražačka Zdroj: Revolta art director Robert Fiskandl

​Na turnaji se utkají vítězové tří kvalifikačních kol, která se odehrála v České Lípě, Praze a Brně. Samotný program odstartuje v 13 hodin prvním kvalifikačním turnajem. O hodinu později přijde na řadu autogramiáda české basketbalové reprezentace.

V 17:40 bude na řadě finále nejlepších trojkařů v rámci The Streets 3 Point Challenge a v 18:40 rozjede smečařskou show Piotr Grabovski. Finále turnaje začne v 19 hodin.

Program finálového dne:

13:00 – první kvalifikační turnaje
14:00 – autogramiáda české basketbalové reprezentace
16:40 – breakdance battle
17:40 – finále nejlepších trojkařů The Streets 3 Point Challenge
18:40 – smečařská show Piotra Grabovského
19:00 – ženské a mužské finále

Finálového turnaje se zúčastní i Tomáš Satoranský, který od nové sezony bude hrát opět v Evropě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události