Fotbal

United ve válce o Ronalda. Trenéra a hráče už štve, vlastník ho ale v týmu chce

United ve válce o Ronalda. Trenéra a hráče už štve, vlastník ho ale v týmu chce
Fotbalista Cristiano Ronaldo. Zdroj: Profimedia.cz

Sága kolem fotbalisty Cristiana Ronalda nekončí. Vedení Manchesteru United totiž není jednotné v názoru, zda hvězdného hráče nechat odejít, nebo ne. Zatímco nový hlavní trenér Erik ten Hag se nechal slyšet, že pokud chce CR7 Old Trafford opustit, může si najít nové angažmá. Jeden z vlastníků Joel Glazer by si však chtěl portugalského reprezentanta v týmu ponechat.

Skončí to někdy? A jak to dopadne? V Manchesteru se stále řeší, co s Cristianem Ronaldem, který chce po pouhém roce opustit Old Trafford, kam se loni vrátil s velkou pompou. Portugalského reprezentanta prý k odchodu vedou sportovní i osobní důvody. Aby také ne, United se v loňském soutěžním ročníku vůbec nedařilo a sezonu neodstartovali dobře ani letos. 

V létě dal Ronaldo najevo to, že chce odejít, několika způsoby. Například neúčastí na trénincích, již ospravedlnil osobními důvody nebo absencí na šňůře po Thajsku a Austrálii. Nový kouč Erik ten Hag s CR7 nejprve počítal a snažil se jeho vrtochy přehlížet.

V poslední době ale otočil a prý se nechal slyšet, že pokud si chce hvězdný fotbalista sbalit kufry, může tak klidně učinit. A zajedno s ním v této věci je podle listu The Sun údajně i kabina. Portugalec se totiž se spoluhráči prý už skoro ani nebaví a je hodně náladový a negativní. 

Otázka jeho působení v klubu už vyvolala rozepře i v klubovém vedení. Jeden z majitelů Joel Glazer si totiž chce útočníka ponechat, a to navzdory Ronaldově touze jít pryč. Jeho názor by nejspíš mohla změnit jen hodně dobrá nabídka.

Související obsah

​Zájem Chelsea a Bayernu, které se údajně o pětinásobného vítěze Ligy mistrů ucházely, už ochladl. Ve hře by tak mohlo zůstat Atlético, jež by prý klidně obětovalo Moratu a Griezmanna. Vše je ale hodně nejisté. Jak to s Ronaldem dopadne, je tak zatím ve hvězdách.

Ronaldo jedná o budoucnosti v United už dlouho:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události