Fotbal

Média lžou, opřel se Ronaldo do novinářů. O své budoucnosti prý brzy promluví

Média lžou, opřel se Ronaldo do novinářů. O své budoucnosti prý brzy promluví
Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo posledních několik týdnů intenzivně řeší svoji budoucnost v Manchesteru United. V zákulisí se šušká, že chce Old Trafford opustit, což neustále vyvolává řadu spekulací. Novináři se navíc předhánějí v teoriích, kam Portugalec zamíří nebo jak to momentálně v kabině s údajně frustrovaným hráčem funguje. CR7 se teď k situaci vyjádřil a média ostře odsoudil. Podle jeho slov totiž lžou. O tom, co bude dál, prý promluví brzy sám.

V úterý obletěly sportovní svět zprávy, že to v Manchesteru United vře. A to kvůli Cristianu Ronaldovi, který neustále řeší budoucnost. Hvězdný hráč se podle zákulisních informací v kabině chová negativně, skoro nemluví se spoluhráči a chce pryč. Ostatní členové kádru i trenér si prý proto přejí, aby z Old Trafford odešel.

Co však Portugalcův odchod brzdí, je postoj jednoho z majitelů Joela Glazera, jenž si prý hodlá superstar ponechat, pokud nepřijde extra zajímavá nabídka. A tak mají vznikat třecí plochy, které klubu škodí.

Samotného Ronalda však poslední várka spekulací tolik naštvala, že se k chování novinářů vyjádřil na svém instagramu. "Média lžou," uvedl v jednom z komentářů u svého příspěvku. Zároveň přiznal, že přibližně ze sta článků, jež o sobě četl, jich bylo pravdivých tak pět. 

A nechal se slyšet, že pravda o jeho situaci bude brzy odhalena. A to v rozhovoru, který hodlá během příštích čtrnácti dnů podle svých slov poskytnout. Bude tak jistě hodně zajímavé, co kritizovaným médiím řekne a zda prozradí, kam se budou ubírat jeho kroky. 

Související obsah

​V Manchesteru nedávno načal po návratu teprve druhou sezonu a byl u obou porážek v Premier League. K odchodu ho údajně vedou jak osobní, tak sportovní důvody. Rudí ďáblové si totiž nezahrají Ligu mistrů a Ronaldo je zvyklý dobývat především ty nejcennější trofeje.

Už na začátku léta dával Ronaldo najevo touho po odchodu. Nedorazil třeba na první trénink týmu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události