Fotbal

Barák je v Itálii na roztrhání. Verona už jednoho zájemce odmítla

Barák je v Itálii na roztrhání. Verona už jednoho zájemce odmítla
Antonín Barák v dresu Verony Zdroj: profimedia.cz

Český fotbalový reprezentant Antonín Barák by mohl v Itálii změnit působiště. O sedmadvacetiletého záložníka se podle italských médií začalo zajímat několik dalších klubů ze Série A. Jako první přišla prý s konkrétní nabídkou Fiorentina. Klub z Verony, kde rodák z Příbrami momentálně působí, však návrh odmítl.

Sedmadvacetiletý Barák v Itálii působí od roku 2017 a postupně vyzkoušel už tři kluby. Kromě Udine, kam přišel z pražské Slavie, nastupoval také v dresu Lecce a svého současného týmu z Verony. Právě celek z města Romea a Julie na českého reprezentanta teď podle Football Italia obdržel konkrétní nabídku, a to od Fiorentiny. 

Kluboví zástupci však návrh na transfer odmítli. O Baráka je zájem i přesto, že letos ještě nehrál v základní sestavě. V 1. kole Serie A proti Neapoli střídal ve druhém poločase a na lavičce zůstal do druhé půle i v pohárovém duelu s druholigovým Bari.

Související obsah

​Trenér Gabriel Cioffi tento fakt odůvodnil tím, že se jeho svěřenec dostává po zdravotních problémech teprve do formy. Barvy Verony Barák hájí už třetí sezonu a patří mezi pilíře sestavy a tahouny mužstva. V uplynulé sezoně podtrhl výkony i jedenácti brankami. 

Verona schytala na úvod sezony výprask od Neapole, Barák naskočil až ve druhém poločase:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události