MMA

Comeback na jedničku. Fighterka Pudilová se vrátila do UFC triumfem

Comeback na jedničku. Fighterka Pudilová se vrátila do UFC triumfem
Česká fighterka Lucie Pudilová. Zdroj: Profimedia.cz

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová zažila fantastickou obnovenou premiéru v UFC. V zápase proti Číňance Yanan Wu nedala soupeřce žádnou šanci a v koncovce druhého kola bitvu ukončila. Návrat do nejprestižnější bojové organizace se tak osmadvacetileté fighterce povedl na výbornou.

Češka začala bitvu proti Číňance hodně aktivně, ale když se snažila soupeřku strhnout, nepovedlo se jí to. Po krátkém klinči se tak obě zápasnice vrátily do postoje a česká zástupkyně to brzy zkusila znovu. Tentokrát už se jí zadařilo a divákům ukázala parádní takedown. 

Čínská fighterka se sice bránila zuby nehty a na konci prvního kola se dokonce dostala s vypětím všech sil na nohy, naznačil už začátek, že by Pudilová mohla být úspěšná. Yanan Wu ale na startu druhého kola začala dotírat a předvedla několik tvrdých kopů, na Češku si však nepřišla. Ta si soupeřku přehodila na zem a chtěla zápas ukončit submisí. 

Svou protivnici hodlala "dorazit" škrcením, ale prozatím jí to nevyšlo. Nakonec rodačka z Příbrami přešla znovu do útoku a po 4 minutách a 4 vteřinách druhého kola definitivně zvítězila. 

Související obsah

​Po návratu do UFC tak zažila obnovenou premiéru snů a díky výhře zaznamenala už šestý triumf ze sedmi zápasů. V nejprestižnější MMA organizaci světa by si tak mohla začít vydobývat znovu lepší pozici. 

Loni se jí tolik nedařilo, teď zažila parádní obnovenou premiéru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události