Fotbal

Fanoušek Dortmundu se vplížil na hřiště během utkání. Chtěl se setkat s idolem

Málokdy se stane, že televizní kamery zachytí okamžik, kdy nezvaný host vkročí na trávník během fotbalového zápasu. Tyto záběry totiž nesmí být veřejně vysílané. Mladému fanouškovi Borussie Dortmund se to ale podařilo. V dresu svého oblíbeného klubu přiběhl až do vápna, aby se setkal se svým idolem Judem Bellinghamem, který jej následně z hrací plochy odvedl v objetí.

Borussia Dortmund si v utkání proti Hoffenheimu, za který ve druhém poločase nastoupil také Pavel Kadeřábek, došla pro čtvrté vítězství v sezoně. Pár minut před koncem, kdy domácí bránili nejtěsnější vedení, ale bylo utkání na chvíli přerušeno, protože se na hřišti objevil někdo, kdo tam být neměl. 

Během ofenzivní akce Hoffenheimu přiběhl do vápna Borussie Dortmund mladý fanoušek, který se chtěl očividně setkat s anglickým fotbalistou Judem Bellinghamem. Přítomní hráči i rozhodčí si jej ale všimli až po delší době, protože byl oblečen do stejného dresu jako domácí. Poté ale fotbalisté BVB začali zvedat ruce, aby upozornili sudího, že by bylo vhodné přerušit hru. 

Související obsah

​Tak se také stalo. Následně byl mladý fanoušek v klidu odveden ze hřiště právě anglickým fotbalistou. Celou situací se ale domácí hráči nenechali příliš rozptýlit. A utkání dovedli do vítězného konce, když o třech bodech rozhodl už v 16. minutě Marco Reus. Dortmund se díky tomu posunul do čela tabulky, ale o tuto pozici může o víkendu přijít, když jej mohou předstihnout Bayern Mnichov, Union Berlín a Freiburg. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události