Hokej

Skvělá zpráva! Fanoušci budou moct v Praze navštívit tréninky celků z NHL

Skvělá zpráva! Fanoušci budou moct v Praze navštívit tréninky celků z NHL
Tomáš Hertl v souboji s Ryanem Johansenem | Zdroj: Profimedia

Vedení hokejové NHL ve spolupráci s hráčskou asociací NHLPA ve středu rozhodlo, že v rámci Global Series v Praze uskuteční speciální den pro fanoušky. Ti budou moct ve čtvrtek 6. října navštívit trénink hokejistů Nashvillu Predators a San Jose Sharks.

Na fanouškovský den se budou prodávat vstupenky od čtvrtka 8. září v sítích Ticketmaster.cz a Ticketportal.cz. Samotné tréninky proběhnou 6. října od 15:00 do 17:30 v pražské O2 areně, tedy den před zahajovacím zápasem sezony mezi Predators a Sharks. O další den později proběhne druhý duel základní části NHL.

O zápasech v Praze rozhodla NHL a NHLPA v dubnu letošního roku. Mimo to se oba celky představí ještě v rámci NHL Global Series Challenge v přípravných zápasech. Proti SC Bern si ve Švýcarsku 3. října zahraje Nashville a San Jose se bude hlásit v Berlíně proti místnímu Eisbärenu o den později.

Související obsah

​Nepůjde ale o jediné zápasy v Evropě. Dva duely základní části se odehrají také v Nokia Areně ve finském Tampere, kde se proti sobě postaví Colorado Avalanche a Columbus Blue Jackets. Hrát se bude 4. a 5. listopadu.

Letošní NHL Global Series odstartuje sezonu NHL v Evropě celkově podeváté a poprvé od roku 2019. Na starém kontinentu se odehrálo již 28 zápasů základní části NHL. V Česku jich bylo odehráno pět a všechny se uskutečnily v O2 areně.

K NHL Global Series v Praze se rozpovídal také Tomáš Hertl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události