MMA

Procházka má nečekaného vyzyvatele! Síly s ním chce změřit český bavič

Procházka má nečekaného vyzyvatele! Síly s ním chce změřit český bavič
UFC zápasník Jiří "Denisa" Procházka Zdroj: TN.cz

MMA bojovníka Jiřího Procházku čeká v UFC obhajoba mistrovského pásu. Zápas ještě nemá oficiálně potvrzený, a tak se ho snaží vyzvat hned několik bijců z vrcholu polotěžké váhy. Poslední výzvu ovšem obdržel z velmi nečekaného zdroje. Vzkaz mu poslal český herec a bavič Michal Suchánek.

"Jirko, dáme páku," vzkázal Suchánek v kratičkém videu na instagramu Jiřímu Procházkovi. Komu vzkaz patří, prozrazuje cedule obce Hostěradice, před kterou Suchánek na videu stojí. Právě z této jihomoravské obce úřadující šampion organizace UFC pochází. 57letý herec navíc předvádí gesto typické pro Procházku – ruku zdviženou nad hlavu.

V popisku u videa Suchánek prozradil, že se s obávaným bojovníkem tento týden seznámil: "V pondělí mi bylo ctí seznámit se s Jirkou Procházkou! Myslím, že to je tak slušnej člověk, že by mne nechal vyhrát. Jirko, jsi řízek!"

https://www.instagram.com/reel/CiNthPqjg7g/?utm_source=ig_web_copy_link

Své fanoušky na instagramu český bavič svou výzvou velmi pobavil, ale Procházka má nyní jiné plány. V UFC ho čeká obhajoba titulu v polotěžké váze. Sám se domluvil na odvetě s Brazilcem Teixeirou, ale jejich zápas ještě není oficiálně potvrzen, takže kdy a s kým bude český samuraj obhajovat titul, ještě není jasné.

Procházka po zisku titulu v UFC změnil účes a prozradil, proč tak udělal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události