Lens pokračuje v dobré formě a jde do čela Ligue 1. V Německu uspěl Augsburg

Fotbalisté Lens se radují z branky | Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Lens uspěli na domácím hřišti, když si poradili s Troyes 1:0 a minimálně jeden den budou v čele Ligue 1. V Bundeslize se dařilo Augsburgu, který uspěl v Brémách a ve Španělsku porazila Girona Real Valladolid 2:1.

Na Stade Bollaert-Delelis přišli narvané tribuny, které dohnali domácí mazlíčky Lens k vítězství nad Troyes 1:0. Vše rozhodla 39. minuta, ve které Frankowski parádně nacentroval a hlavou zarazil míč do branky Kevin Danso. Domácí tak berou tři body a minimálně do soboty jsou v čele Ligue 1.

V německé Bundeslize po třech porážkách v řadě uspěl Augsburg, který hrál v Brémách, za které celý zápas odchytal Jiří Pavlenka. I zde padla pouze jedna branka. V 63. minutě dostal krásný pas na pravou stranu Berisha, přihrál před branku na Ermedina Demiroviče a ten už v pohodě propálil Pavelnku. Domácí mohli vyrovnat v nastavení, ale Ducksch penaltu neproměnil.

​I ve španělské LaLize byl na programu jeden zápas, ve kterém Girona přivítala Valladolid. Domácí se dostali do vedení v 21. minutě, když se z malého vápna prosadil Reinier. Ještě v prvním poločase ale dokázal srovnat krok krásnou střelou zpoza vápna Monchu. O vítězství Girony rozhodl dvě minuty před koncem hlavou Oriol Romeu.