Fotbal

Ronaldo mohl být nejlépe placeným fotbalistou na světě, nabídku ale odmítl

Ronaldo mohl být nejlépe placeným fotbalistou na světě, nabídku ale odmítl
Cristiano Ronaldo | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Cristiano Ronaldo odmítl během léta už mnoho nabídek. Podle španělského deníku Marca se o portugalského útočníka dokonce zajímal saúdskoarabský klub Al-Hilal, který mu nabízel možnost stát se nejlépe placeným fotbalistou na světě.

Al-Hilal, kde předtím jako trenér působil i Ivan Hašek, nabídl superhvězdě Manchesteru United smlouvu v hodnotě 210 milionů liber (cca 6 miliard korun) na dvě sezóny. 37letý útočník by si tak v novém angažmá vydělal 1,7 milionu liber týdně (cca 48,1 milionu korun), což by z něj udělalo nejlépe placeného fotbalistu na světě. 

Nicméně podle deníku Marca Ronaldo tuto velkorysou nabídku odmítl, údajně proto, že chce stále hrát fotbal na té nejvyšší úrovni. 

Související obsah

​​Sám Portugalec toužil Manchester United před sezonou opustit, jelikož se slavnému anglickému velkoklubu nepodařilo proklouznout do Ligy mistrů. Jeho přestup tak byl například spojován s týmy jako je Atlético Madrid, Sporting Lisabon a Neapol, nicméně do konce přestupového období se Ronaldův odchod neuskutečnil. 

To nabídka od Al-Hilal by byla stále aktuální, jelikož v Saúdské Arábii je přestupové okno stále otevřené. Každopádně Ronaldovy kroky se asi momentálně upínají k mistrovství světa, ve hře je pak také případný přestup v zimě. 

Manchester United neměl úplně úspěšný vstup do nové sezony, Ronaldo navíc nastupuje pouze z lavičky, do ulic tak vyšli protestující fanoušci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události