Další sporty

Dcera Neumannové při tenisu poznala svého přítele. Fandil její soupeřce

Sportovní nadání zdědila po mámě, ale v jejích stopách se nevydala. Mladá talentovaná atletka Lucie Neumannová je dcerou slavné běžkařky a olympijské vítězky z Turína Kateřiny Neumannové. Stejně jako její maminka běhá, jenže místo lyží si zvolila ovál. Daří se jí i v osobním životě, randí totiž s modelem.

Na pozornost je devatenáctiletá sportovkyně zvyklá, její máma je dvojnásobnou mistryní světa a v roce 2006 vyhrála olympijské hry. "Znám to už odmala, když byly rozhovory s mámou. Občas řekli, ať jdu za nimi. Byla jsem vždy hrozně nervózní, protože na mě pokaždé vytáhli nějaké blbé otázky. Třeba jestli mám kluka," vzpomínala Neumannová v pořadu Život ve hvězdách.

Přítele skutečně má. Modela Olivera poznala při tenise, kterému se aktivně věnovala, než se rozhodla pro atletiku. Ani dnes však kurty nepohrdne. "Poznali jsme se tak, že jsem hrála zápas proti nějaké holce. Pak tam přišel tenhle kluk a celou dobu fandil jí," popisovala. "Vždyť byla z mého týmu, takže samozřejmě nebudu fandit protihráčce," smál se její přítel.

"Takže fandil jí a mně to bylo nepříjemné. Nikoho jsem tam neměla a ta holka celý svůj tým, rodiče, Olivera. Pak mi ale došla voda a zeptala jsem se Olivera, jestli by mi nějakou přinesl. A on pro ni došel," pokračovala Neumannová ve vyprávění, načež do rozhovoru opět vstoupil její milý. "Teď tě jenom rychle zastavím. Tímhle jsem si to podělal zase u té druhé holky. Jedna mě nemá ráda, protože jsem fandil proti ní, a ta druhá, protože jsem došel soupeřce pro vodu," poznamenal Oliver.

Související obsah

​Po zápase ji požádal o telefonní číslo a později se dali dohromady. "U mě to začalo tím, že se mi jenom líbila a vůbec jsem nevěděl, kdo to je. Pak mi ale řekl táta její soupeřky, že je to dcera Kateřiny Neumannové. Já si to však v tu chvíli vůbec nespojil," dodal.

Ne vždy ale bylo v životě Lucie Neumannové všechno růžové. Třeba když její máma prožívala krušné období, kdy byla ve funkci prezidentky organizačního výboru mistrovství světa v klasickém lyžování 2009, které se nechvalně proslavilo vysokým zadlužením. "Byla jsem v té době malá, ale strašně mě to mrzelo. To, co se mamce stalo, si vůbec nezasloužila. Bylo mi to líto a stále je. Zároveň si myslím, že to, co mamka dokázala, už jí nikdo nevezme," zastala se své mámy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události