Další sporty

Trable v týmu šampiona NBA. Zkušený matador prý napadl mladého spoluhráče

Trable v týmu šampiona NBA. Zkušený matador prý napadl mladého spoluhráče
Draymond Green (v bílém dresu) v zápase Warriors | Zdroj: Profimedia.cz

V basketbalovém celku Golden State Warriors řeší po euforii z triumfu v NBA pořádný problém. Zkušený matador Draymond Green prý na tréninku napadl mladého spoluhráče Jordana Poolea a od klubu nejspíš vyfasuje kromě suspendace na jeden zápas i další trest.

Basketbalisté Golden State Warriors pilně trénují na novou sezonu, jejich přípravu však narušil incident z jednoho z tréninků. Zkušený matador Draymond Green totiž podle médií i listu Marca napadl spoluhráče Jordana Poolea. 

Mladého rozehrávače prý praštil a dvojici od sebe museli oddělit ostatní hráči. Třiadvacetiletý Poole údajně neutrpěl žádné zranění a trénink dokončil. Green naopak nevyvázl bez následků, klub ho totiž suspendoval na jeden zápas. 

Co s ním bude dál, se zatím neví. V minulosti už problémy měl. Kvůli své výbušnosti se už pohádal s řadou hráčů, třeba i s hvězdným Kevinem Durantem.

Související obsah

​Navíc se nemůže spolehnout ani na to, že bude mít jisté místo v sestavě. Poole je na tom podobně, v případě nutnosti se ale jeví jako pravděpodobnější možnost, že si Golden State ponechají spíš talentovaného mladíka než dvaatřicetileté křídlo. 

V NBA bude v této sezoně působit i Vít Krejčí, který si po výměně z Oklahomy polepšil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události