No tohle? Fotbalista si přímo na hřišti stáhl trenky. Ukázal naprosto vše

Ilustrační snímek: fotbal | Zdroj: profimedia.cz

Tak to tu ještě nebylo. Stoper Geisson Perea si v zápase kolumbijské nejvyšší fotbalové ligy stáhl trenýrky a odhalil penis. A to proto, aby rozhodil soupeře. Naneštěstí pro 31letého fotbalistu jeho úd zachytily kamery a má pořádný trapas.

Vše se odehrálo v úvodních minutách pondělního zápasu Jugaures de Cordoba proti Santa Fe (2:1). Domácí zahrávali volný přímý kop, kterému se ve zdi stojící Perea rozhodl zabránit všemi možnými prostředky.

Aby rozrušil soupeře, stáhl si trenky a odhalil své přirození. Naneštěstí pro něj televizní kamery zrovna zaostřily na místo kopu a divákům tak nabídly odhalenou Pereovu chloubu. Snad jediný, kdo přirození kolumbijského fotbalisty neviděl, byl o pár centimetrů vedle stojící rozhodčí a stoperovi jeho nesportovní exhibicionismus prošel bez trestu. Nicméně akt se rychle stal hitem na sociálních sítích a mnoho fanoušků volá po dodatečném postihu.

Ať už se Pereovi povedlo soupeře rozrušit, či nikoli, exekutor úspěšný nebyl. Jenže Wilson Morelo na druhé straně neproměnil penaltu a Jugaures se nakonec radovali z výhry. A to díky dvěma gólům Pabla Rojase, který se prvně trefil ve 47. minutě a v samotném závěru dal rozhodující gól na 2:1.