Smolař Kolář! Vrátil se z marodky a hned ho zase vezli do nemocnice

Obránce Jan Kolář | Zdroj: Profimedia

V hokejovém zápase Českých Budějovic s Pardubicemi se na led po zranění vrátil obránce Dynama Jan Kolář. Ve druhé třetině se však opět zranil a zápas nedohrál. I bez Koláře Pardubice dokázaly porazit Motor 4:2.

Pardubický Jan Kolář se vrátil po zranění ruky do sestavy Dynama, ale zápas nedohrál a odjel rovnou do nemocnice. Na konci druhé třetiny schytal tvrdou ránu pukem do obličeje z hokejky Milana Gulaše. Obránce Dynama ihned zamířil do útrob stadionu a následně odjel do nemocnice na vyšetření.

Pardubice poslal do vedení v přesilovce Tomáš Zohorna, který vstřelil svůj desátý gól v sezoně. Následně se prosadil také parťák z útoku Lukáš Radil. Pak opět úřadoval Zohorna a zvýšil už na 3:0. Zároveň se tak dostal do čela kanadského bodování extraligy. Čtvrtou branku přidal Poulíček.

Hokejisté Motoru se však nevzdali a v závěru si vytvořili tlak. Mohla za to i nedisciplinovanost Pardubic. Po vyloučení Rákose se prosadil domácí Přikryl a v další přesilovce skóroval Valský. ​Na vyrovnání už to nestačilo a tak Pardubice vyhrály podesáté v řadě a nadále vévodí tabulce, Budějovice jsou na jedenáctém místě.