Djokovič vyřídil Fritze za necelé dvě hodiny. Na Turnaji mistrů je ve finále

Radost Novaka Djokoviče na Turnaji mistrů | Zdroj: Profimedia.cz

Tenisová hvězda Novak Djokovič je ve skvělé formě a bez jediné prohry prošel do finále prestižního Turnaje mistrů. V prvním semifinále si poradil ve dvou setech s Američanem Fritzem a zahraje si o titul s Casperem Ruudem, který zdolal Andreje Rubljova.

Novak Djokovič prošel celou červenou skupinou bez prohry a je největším favoritem na celkové vítězství. Taylora Fritze nakonec udolal ve dvou setech a za necelé dvě hodiny. Hvězdný Srb svého soupeře brejknul v pátém gemu, ale zároveň přišel hned v další hře o podání.

Nakonec se šlo do tiebreaku, kde vyhrál Djokovič v poměru 7:5. Rozhodující bod přišel po brejku. Druhou sadu začal Fritz velmi dobře, když Srbovi vzal jeho servis hned v prvním gemu. Vedení ale neudržel. Fritz podával na vítězství, ale byl brejknut a opět se šlo do tiebreaku. Tam "Joker" vyhrál v poměru 8:6.

Ve druhém utkání fanoušci sledovali dominanci norského talenta Caspera Ruuda. Ten se potkal ve druhém semifinále s Rusem Rubljovem a bylo hotovo za 70 minut. První sada trvala 33 minut a skončila výhrou severského hráče v poměru 6:2.

Rubljov ve druhé sadě ztratil hned dva servisy a prohrával 0:3. Dokázal se ale sebrat a snížit na 4:5, kompletní obrat ale nepřišel a po výhře 6:4 postoupil do finále právě Ruud. Finále se hraje v neděli v 19:00.