Fotbal

Potupa pro Ronalda. Frustrovaný útočník by mohl dohrát sezonu v rezervě United

Potupa pro Ronalda. Frustrovaný útočník by mohl dohrát sezonu v rezervě United
Fotbalista Cristiano Ronaldo | Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný Cristiano Ronaldo se sice momentálně pilně připravuje na start světového šampionátu v Kataru, přesto se stále i tak řeší jeho budoucnost v United, kde není vůbec spokojený. Zástupci Rudých ďáblů prý hledají cesty, jak se portugalské superstar zbavit. Nehodlají ale posílit konkurenci, k níž by CR7 mohl zamířit. Za jistých okolností dokonce hrozí scénář, že superstar dohraje sezonu v rezervním týmu Manchesteru.

Spojení mezi Cristianem Ronaldem a Manchesterem United se čím dál víc trhá. Hráč, který se vrátil na Old Trafford loni v létě, začal dávat svou frustraci a nespokojenost tak okatě najevo, že vedení klubu došla trpělivost. A tak se své superstar hodlá zbavit a prý hledá způsoby, jak to udělat. 

Rudým ďáblům se nabízí řada možností. Za porušení kontraktu však věhlasného fotbalistu vyhodit nechtějí. Protože mají zástupci anglického giganta dobré vztahy s Portugalcovým agentem Jorgem Mendesem, tak podle Daily Mail doufají, že se domluví na tom, aby došlo ke zrušení hráčské smlouvy. A to na základě oboustranné dohody a ještě před koncem MS, jež právě začíná. 

Související obsah

​Má to ale jeden háček. United nechtějí, aby po Ronaldovi po rozvázání kontraktu sáhli jejich konkurenti v Premier League. Třeba londýnská Chelsea, která si prý na pětinásobného držitele Zlatého míče brousí zuby.

Hráč by tak musel souhlasit s tím, že Blues neposílí. Pokud by s tím měl problém, mohlo by se také stát, že dohraje sezonu v rezervním týmu, s nímž by trénoval. Budoucnost světové superstar je tak stále ve hvězdách a zatím to s ní nevypadá vůbec dobře.

United se vůbec nelíbily výroky Ronalda z poslední doby:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události