MS ve fotbale 2022

Maročan se stal miláčkem fanoušků. U historického postupu byl zády k hřišti

Maročan se stal miláčkem fanoušků. U historického postupu byl zády k hřišti
Fanoušci Maroka na mistrovství světa ve fotbale | Zdroj: Profimedia

Marocký člen pořadatelské služby na fotbalovém mistrovství světa se stal hitem internetu. Aby totiž splnil své pracovní povinnosti, musel stát zády ke hřišti, když reprezentace jeho země senzačně postoupila přes Španělsko. A na muži bylo vidět, že je to pro něj velmi emotivní moment.

Maroko v osmifinále vyzrálo na Španělsko, když po 120 minutách bez gólů vyhrálo penaltový rozstřel. Pro africkou zemi to byl historický úspěch a téměř každý marocký fanoušek fotbalu propukl v tu chvíli v jásot. Kdo ovšem musel držet emoce na uzdě, byl jistý Fakhreddine Derouich.

Tento Maročan byl sice přímo na stadionu, jenže nebyl v roli fanouška, ale plnil roli člena pořadatelské služby. Celý zápas tedy musel hledět na tribunu a nemohl si užívat pohled na hřiště, kde jeho krajané vybojovali svou první čtvrtfinálovou účast na mistrovství světa.

Video muže, který krotí své emoce, obletělo internet a nasbíralo už desítky tisíc lajků. "Dejte mu lístek na Maroko s Portugalskem," píší fanoušci v komentářích. 

Související obsah

​Pokud nebude opět ve službě, bude moci Derouich sledovat své krajany už v sobotu od 16:00. V tu chvíli totiž Maročanům začíná jejich čtvrtfinálový zápas proti Portugalsku.

Takto Maročané vybojovali postup proti Španělsku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události