MS ve fotbale 2022

Portugalci svádí prohru na rozhodčího: To můžou rovnou dát pohár Argentině

Portugalci svádí prohru na rozhodčího: To můžou rovnou dát pohár Argentině
Hráči Portugalska se zlobí na rozhodčího Tella | Zdroj: Profimedia

Čtvrtfinálové utkání fotbalového MS mezi Marokem a Portugalskem pískali rozhodčí z Argentiny a to se nelíbilo hráčům z Portugalska. Ti si myslí, že není fér, aby byl hlavní rozhodčí ze země, která je také ještě ve hře o titul mistrů světa.

Portugalsko překvapivě podlehlo Maroku 0:1 a na turnaji končí. Portugalští hráči tak nacházeli různé výmluvy pro konec v turnaji. Podle nich za to mohl i argentinský hlavní rozhodčí, který vedl jejich zápas. Argentina je stále ještě ve hře o titul, a tak by mohlo jít o střet zájmů. 

V pozápasovém rozhovoru si stěžoval veterán Pepe: "Je nepřípustné, aby dnes řídil zápas argentinský rozhodčí. Po tom, co jsem dneska viděl, už můžou dát titul Argentině." V podobném duchu se vyjádřil i záložník Manchesteru United Bruno Fernandes: "Je velmi zvláštní, že rozhodčí je z týmu, který je stále v soutěži. Jednoznačně naklonil hřiště proti nám."

Utkání vedl argentinský rozhodčí Facundo Tello, kterého si můžete pamatovat jako hlavního rozhodčího letošního argentinského poháru, ve kterém udělil celkem 11 červených karet.

Související obsah

​Ani v zápase Maroka proti Portugalsku nezklamal a udělil jednu červenou kartu. Ve třetí nastavené minutě druhého poločasu byl vyloučen po druhé žluté kartě marocký Cheddira. 

Podívejte se na sestřih ze zápasu Maroka proti Portugalsku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události