Další sporty

SOUTĚŽ: Hustá trefa je zpátky a dostane tě na NBA do Paříže!

SOUTĚŽ: Hustá trefa je zpátky a dostane tě na NBA do Paříže!
Soutěž Hustá trefa | Zdroj: Nova Sport

Nova Sport pořádá čtvrtý ročník soutěže pro basketbalové fanoušky NBA Hustá trefa ve spolupráci s mediálním partnerem soutěže Livesport. Chceš zažít NBA na vlastní kůži? Tak natoč svoji nejoriginálnější střelu na koš a vyhraj zájezd pro dva na zápas NBA Paris Game, kde se 19. ledna utkají Chicago Bulls a Detroit Pistons.

Jak probíhá soutěž Hustá trefa?

Stačí natočit svoji nejoriginálnější střelu na koš a poslat ji na e-mail soutez@tn.cz. Vybraná videa zveřejníme na facebooku nebo instagramu Nova Sport. Videa můžete sdílet i na svoje profily na sociálních sítích s hashtagem #hustatrefa a porovnat své schopnosti s ostatními!

Odborná porota v závěru soutěže vybere tři nejlepší videa. Mezi nimi potom vy, fanoušci, budete moct v hlasování rozhodnout, která Hustá trefa bude tou vítěznou. Hlasování bude probíhat od 3. do 6. ledna zde na webu TN.cz.

O co se hraje?

Hraje se o exkluzivní zájezd pro 2 osoby na NBA Paris Game 2023, která se koná 19. ledna 2023 v pařížské Accor Areně. Výhra zahrnuje 2 vstupenky na utkání NBA v Paříži mezi týmy Chicago Bulls a Detroit Pistons. Výherce získá také letenky a ubytování pro 2 osoby!

Důležité termíny a informace:

Video můžeš poslat do 31. prosince 2022 do 12:00 na e-mail soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy uveď heslo NBA Hustá trefa" a v textu zprávy svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, věk, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Video nesmí být delší než 30 sekund a je možné poslat ho v příloze e-mailu nebo přes elektronickou úschovnu. Do soutěže je možné se zapojit zcela zdarma.

Tak neváhej, zapoj se a možná to budeš právě Ty, kdo vyhraje hlavní cenu! Společně se svým doprovodem si pak budeš moct užít jedinečný zážitek ze sledování nejlepší basketbalové soutěže světa naživo. TN.CZ a Livesport ve svém sportovním zpravodajství přináší aktuální novinky z dění v NBA.

Herní řád: NBA Hustá trefa

Typ souboru: pdf Velikost: 149.26 kB

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události