MMA

Udavačství? To je už za hranou, říká Kincl. Zvažuje žalobu na Vémolu

Udavačství? To je už za hranou, říká Kincl. Zvažuje žalobu na Vémolu
Patrik Kincl | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Slova Karlose Vémoly na adresu Patrika Kincla jeho rivala "zahnala do kouta" a Kincl se tentokrát hodlá bránit. "Já jsem se snažil jeho osobní útoky ignorovat a nekomentovat, ale tohle mi přijde už za hranou. Určitě to budu probírat s právníky," reagoval Kincl na obvinění, že udal "Terminátora" na policii.

Karlos Vémola je přesvědčený, že policejní razie ve "Vémolandu" byla na udání. V hlavních zprávách CNN Prima News přímo obvinil Patrika Kincla, se kterým se měl na konci roku střetnout v odvetě o pás střední váhy. Úřadující šampion jasně odmítl, že by měl s razií cokoli společného. Veřejný útok za hranou zápasnického trash-talku může mít navíc dohru.

"Ve zprávách jsem to samozřejmě zaregistroval, dokonce mi bylo i voláno. Zaskočilo mě to. Nebudu popírat, že je mi nepříjemné, že mě tahá do takových záležitostí. Já jsem na něj žádné udání nedával. Nikdy jsem během trash-talku nepoužíval žádné osobní útoky. Ani u Ondry Novotného, kde jsem měl ve finále nabito s tehdejší jeho kauzou (pozn. red. –narážka na údajný vztah Vémoly a herečky ve filmech pro dospělé Riky Fane). Nikdy jsem se nesnižoval k takovým útokům, co on předvádí. Zahnal mě do kouta a budu to pravděpodobně řešit právní cestou," řekl pro TN.cz. 

Související obsah

​Na otázku, zda zvažuje žalobu za pomluvu či podobnou právní cestu, odpověděl: "Zaznělo to v hlavních zprávách. Přišlo mi to, že to bylo cílené tak, aby mě shodil a ublížil mi. To už se mi prostě nelíbí. Já jsem se snažil jeho osobní útoky ignorovat a nekomentovat, ale tohle mi přijde už za hranou. Určitě to budu probírat s právníky."

Policie navštívila dům Karlose Vémoly kvůli chovu exotických zvířat. Podle několika zdrojů má být Vémola zapleten do problému s nelegálním dovozem a chovem. Trestně stíhaný však není a policistům se prokázal potřebnou dokumentací k chovu. Vše se odehrálo jen pár dnů po propuštění Karlose Vémoly z nemocnice, kde "Terminátor" strávil dva týdny kvůli silnému zánětu. 

Naše redakce se pokusila Karlose Vémolu zkontaktovat, ale první Čech v UFC se zatím nevyjádřil.

Karlos Vémola měl v roce 2022 svatbu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události