Fotbal

Velké oslavy v šatně Argentiny. Alkohol tekl proudem, Messi tančil na stole

Velké oslavy v šatně Argentiny. Alkohol tekl proudem, Messi tančil na stole
Lionel Messi slaví s trofejí pro mistra světa | Zdroj: Profimedia

Argentinští fotbalisté po vítězném finále potvrdili, že za to umí pořádně vzít nejen na hřišti. V šatně rozjeli velkou párty, na které pochopitelně nechyběl ani alkohol. Lionel Messi tancoval na stole se šekem na 228 milionů korun a obránce Nahuel Molina předvedl parádní salto, při kterém přistál v popelnici.

Sergio Agüero sice na konci loňského roku ukončil kariéru, ale pořád je součástí argentinské fotbalové rodiny. Dokazuje to 20minutové video, které zveřejnil na sociálních sítích. V něm si jeho bývalí spoluhráči užívají zlaté medaile pro mistry světa. 

Ačkoliv je alkohol v Kataru zakázaný, v kabině Jihoameričanů chybět samozřejmě nemohl. Na stole stálo mnoho lahví od piva a šampaňské stříkalo po celé šatně. Chybět nemohly ani oslavné tanečky, kterých se účastnila i největší hvězda Lionel Messi, jenž si zatrsal na stole se šekem na 10 milionů dolarů (228 milionů korun).

Související obsah

O skvělý moment se během oslav postaral také obránce Nahuel Molina. Nejdříve se postavil na lavičku, roztleskal své spoluhráče a následně skočil salto do přistavené zelené popelnice, čímž všechny přítomné pobavil. 

Dá se očekávat, že oslavy ještě budou dlouho pokračovat, ale někteří hráči se musí začít pomalu krotit, protože už za pár dní začíná anglická Premier League. Tu hrají Emiliano Martínez, Julián Álvarez, Alexis Mac Allister a Lisandro Martínez.

Titul mistra světa slaví celá Argentina:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události