Další sporty

Do Husté trefy se zapojil i poslední vítěz. Podívejte se na videa

Fanoušci basketbalu měli možnost v rámci soutěže Hustá trefa, jejímž mediálním partnerem je Livesport, poslat video svého nejoriginálnějšího koše. A mohli se tak dostat do hlasování, jehož vítěz získá zájezd na zápas NBA v Paříži. Podívejte se na poslední zaslaná videa. Do soutěže se zapojil i její poslední vítěz.

Poslední soutěžní videa mohli fanoušci zaslat do sobotního poledne a na poslední chvíli se zapojil také vítěz posledního ročníku Jan Koloničný, který ukázal, že koš se dá trefit i vsedě, a to z velké dálky a zády ke koši.

Nejaktivnější soutěžící Dominik Zdržálek poslal další video a opět to stojí za to. Tentokrát napoprvé trefil koš nohou, aby hned dal další hlavou po žonglování s míčem za zády.

Související obsah

Jan Šmíd poslal hned dvě parády ze hřiště na sídlišti a 11letý Jakub Peřinka ukázal nadšení a talent i v mlhavém počasí.

Odborná porota nyní vybere tři nejlepší videa, ze kterých následně vy vyberete vítěze, který se za odměnu bude moct podívat na zápas NBA v Paříži mezi Chicagem Bulls a Detroitem Pistons.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události