MMA

Do KSW míří další Čech. Poprvé se představí na galavečeru v Liberci

Český zápasník Viktor Pešta podepsal smlouvu s polskou organizací KSW. Svůj první zápas si odbyde na galavečeru KSW 79, který se uskuteční v Liberci. Pešta tímto uzavřel desítku Čechů, kteří v KSW kdy působili. Naposledy bojoval v PFL, kde si připsal dvě porážky. Celkem má ve své MMA kariéře bilanci 18 výher a 8 porážek.

Viktor Pešta je desátým Čechem, který podepsal smlouvu v KSW. Vedení soutěže to oznámilo v pondělí večer na svých sociálních sítích. Velmi dobře se Peštovi dařilo v OKTAGONU, kde vyhrál tři zápasy díky technickému KO a podlehl pouze Michalu Martínkovi, když ze zápasu musel odstoupit kvůli zlomené čelisti. 

Pešta si vyzkoušel i zápas v nejprestižnější organizaci UFC, kde v říjnu 2015 podlehl Derricku Lewisovi, který jej ukončil technickým KO. Naposledy Pešta působil v Professional Fighters League (PFL), kde se mu ale vůbec nedařilo a prohrál oba dva zápasy. 

Aktuálně v KSW kromě Pešty působí Michal Martínek, Dominik Humburger, Luboš Lesák, David Martiník a Petra Částková.

Nyní bude bojovat v organizaci KSW a poprvé jej uvidí čeští fanoušci v Liberci 25. února. Jeho soupeř ale ještě není oficiálně znám. 

Chudák Hooie! Po tvrdém knokautu na KSW ho nohy neposlouchaly:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události