Fotbal

Osahával mě pod spodním prádlem, tvrdí žena. Fotbalista Alves byl nyní zatčen

Osahával mě pod spodním prádlem, tvrdí žena. Fotbalista Alves byl nyní zatčen
Fotbalista Dani Alves | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Dani Alves je ve velkém maléru. Brazilský obránce čelí podezření ze sexuálního napadení, kterého se měl dopustit 30. prosince v jednom z barcelonských klubů. 39letý krajní bek byl v pátek zatčen a převezen do vazby. Nyní ho čeká soud.

Podle postižené ženy ji fotbalista v nočním klubu osahával pod spodním prádlem a vyvíjel na ni sexuální nátlak. Sám Dani Alves ale obvinění odmítá: "Ano, byl jsem na tom místě s více lidmi a užíval jsem si tam. A lidé, kteří mě znají, vědí, že miluji tanec. Tančil jsem a užíval si, aniž bych narušoval prostor ostatních," prohlásil brazilský obránce ve vyjádření pro španělský kanál Antena 3.

Dani Alves byl ale v pátek barcelonskou policií zatčen a policejní eskortou odvezen do vazby. Následně se 39letý krajní bek zúčastní soudu, kde se rozhodne, jestli bude fotbalista poslán do vězení, nebo bude vyšetřován na svobodě.

Související obsah

​Brazilský fotbalista patří mezi ikony Barcelony, kde získal šest španělských ligových titulů a také třikrát vyhrál Ligu mistrů. Loni v létě ale Dani Alves odešel do mexického klubu UNAM Pumas. 39letý krajní obránce byl také součástí brazilského národního týmu na mistrovství světa. 

Brazílie ale na světovém šampionátu vypadla už ve čtvrtfinále s Chorvatskem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události