Hokej

Kde je Nečas? Hlasování do All-Star bylo zmanipulované, říkají fanoušci

Kde je Nečas? Hlasování do All-Star bylo zmanipulované, říkají fanoušci
Martin Nečas slaví gól | Zdroj: Profimedia

Nominace do All-Star NHL je po pátku definitivně uzavřená. Poté, co samotná soutěž jmenovala z každého týmu jednoho hráče, rozhodli o zbytku vyvolených fanoušci v hlasování. Jenže podle nich vše bylo zmanipulované. A nechápou, jak mohl být opominutý například Martin Nečas.

Mnozí fanoušci NHL jsou nespokojení s konečným výběrem hráčů, kteří se letos zúčastní All-Star Game. Podle nich si někteří hokejisté zasloužili nominaci více než jiní, a dokonce obviňují NHL z toho, že hlasování bylo zmanipulované. "Ukažte nám přesné výsledky hlasování, zbabělci," píše jeden z fanoušků na twitteru.

"Rozhodně o některých hráčích nerozhodlo hlasování fanoušků," myslí si další. "Moje teorie je taková, že výsledky nejsou ani z deseti procent pravda. Myslím, že NHL nečekala, že by se mohlo zúčastnit tolik lidí," pokračoval další nespokojený fanoušek.

Související obsah

​A na koho že mělo vedení soutěže ukázat? Jedno z nejčastěji skloňovaných jmen je český útočník Martin Nečas z Caroliny, který letos zaznamenal už 41 bodů (18 + 23), a Cole Caufield z Montrealu. Dalšími, kteří si podle fanoušků zasloužili nominaci, jsou Rasmus Dahlin z Buffala a Kyle Connor z Winnipegu. Utkání hvězd se na Floridě uskuteční 4. února. O den dříve proběhnou tradiční dovednostní soutěže.

Martin Nečas se letos prosadil například proti New Jersey:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události