Další sporty

Hořkosladký den Luky Dončiče. Byl zvolen do Utkání hvězd, pak se ale zranil

Hvězdný basketbalista Luka Dončič zažil ve čtvrtek den plný emocí. Nejprve se dozvěděl, že byl zvolen do základní sestavy v All Star Game, ale poté nastoupil do utkání proti Suns a zvládl odehrát jen tři minuty. Poranil si totiž kotník.

Luka Dončič prožívá v letošní sezoně další povedený rok a táhne svůj Dallas za úspěchem. Právem byl tak vybrán do základní sestavy Utkání hvězd. Mimo něj byli nominováni také: LeBron James (C), Nikola Jokič, Zion Williamson, Stephen Curry, Kevin Durant, Kyrie Irving, Giannis Antetokounmpo (C), Donovan Mitchell a Jayson Tatum.

Slovinská superhvězda byla vybrána již počtvrté, ale samotnou účast mu mohlo pokazit zranění, které se přivodil v utkání proti Phoenixu. Dončič sjel po nártu protihráče Bridgese a poranil si kotník. 

Související obsah

Nakonec to ale s hráčem Mavericks nejspíše vypadá dobře, rentgen po zápase byl totiž negativní. "Vypadal dobře a v pořádku," pronesl po zápase trenér Jason Kidd pro CBS Sports

Více ale budou vědět Maverickové v době, kdy doletí do Utahu, kde Dallas hraje další zápas. Kotník hvězdu NBA trápí delší dobu, v lednu už kvůli jeho poranění vynechal dva zápasy. Ten poslední nedohrál. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události