Fotbal

Trenér Al-Nassru vinil Ronalda z porážky. Fanoušci pak skandovali Messiho jméno

Ani ve druhém soutěžním zápase se ikonický fotbalista Cristiano Ronaldo gólově neprosadil. V semifinále Superpoháru navíc odcházel poražen, když v utkání neproměnil velkou šanci, kterou mohl srovnat skóre na 1:1. Trenér Al-Nassr Rudi Garcia po zápase přiznal, že tohle byl jeden z klíčových momentů utkání. Po zápase si navíc musel Ronaldo vytrpět skandování jména Lionela Messiho v podání fanoušků soupeře.

Cristiano Ronaldo má za sebou 180 soutěžních minut v dresu saúdskoarabského Al-Nassr, ale na vstřelený gól stále čeká. Nejblíže mu byl v prvním poločase semifinále Superpoháru proti Al-Ittihad, kdy si na malém vápně naskočil na centr z pravé strany, ale hlavičkoval pouze do míst, kde stál připravený brankář Marcelo Grohe. 

"Jednou z věcí, která změnila ráz utkání, byla šance, kterou Cristiano Ronaldo neproměnil v první půli," řekl trenér Al-Nassr Rudi Garcia po utkání novinářům. Portugalský střelec mohl tímto srovnat utkání na 1:1, ale nakonec jeho tým odcházel do šaten za stavu 0:2. Ve druhém poločase se favoritovi utkání nepodařilo skóre otočit, a tak se po porážce 1:3 se Superpohárem rozloučil. 

Související obsah

​"Gratuluji Al-Ittihad. V prvním poločase byli mnohem lepší než my. Ve druhém poločase jsme hráli dobře, ale bohužel se to nepromítlo na výsledku," litoval trenér, který dříve vedl AS Řím nebo Lyon. 

V závěru utkání si Ronaldo vypil kalich hořkosti až do dna, když fanoušci soupeře skandovali jméno Lionela Messiho. Další šanci na vstřelení gólu bude mít Portugalec v pátek 3. února proti Al Fateh.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události