Fotbal

Za výhru autobus plný prostitutek, vzkázal Berlusconi. Monza úkol splnila

Za výhru autobus plný prostitutek, vzkázal Berlusconi. Monza úkol splnila
Radost fotbalistů Monzy | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté italské Monzy dostali od svého majitele Silvia Berlusconiho vskutku netradiční motivační slib. 86letý podnikatel totiž v prosinci oznámil, že svým svěřencům zajistí autobus plný prostitutek, pokud dokážou v nadcházejících ligových zápasech porazit Juventus nebo AC Milán. A hráči Monzy hned v prvním případě úkol splnili, favorita z Turína porazili 2:0.

"Teď hrajete proti Milánu, proti Juventusu a tak dále. Když dokážete jeden z těch velkých týmů porazit, přivezu vám do kabiny autobus plný prostitutek," vzkázal fotbalistům Monzy jejich majitel Silvio Berlusconi. Video z předvánočního večírku italského týmu se okamžitě stalo na sociálních sítích hitem, nicméně 86letý podnikatel a politik byl za svůj výrok mocně kritizován. 

Tak jako tak, jeho motivační řeč evidentně zabrala, protože Monza hned v prvním případě způsobila velké překvapení. Venku si poradila s favorizovaným Juventusem a slaví výhru 2:0. 

Je tak otázka, zdali majitel Berlusconi, který tým vlastní od roku 2018, svůj slib dodrží. Nicméně Monza se po výhře posunula na 11. místo v tabulce Serie A. To Juventus se i po odečtu 15 bodů za finanční podvody, které se aktuálně řeší, krčí v lize až na 13. místě. 

Kromě Juventusu byl za finanční podvody potrestán i bývalý viceprezident Pavel Nedvěd:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události