MMA

Humburger zná soupeře v KSW. Čeká ho neporažený Srb, který bojoval na XFN

Humburger zná soupeře v KSW. Čeká ho neporažený Srb, který bojoval na XFN
Dominik Humburger na kempu v USA | Zdroj: se svolením Dominika Humburgera

Neporažený český MMA zápasník Dominik Humburger si půjde v Liberci, kde mimo jiné slouží, pro šestou výhru v profesionální kariéře. Český zápasník už ví jméno soupeře, kterým bude Nemanja Nikolič, který má na kontě devět výher a jednu remízu.

Svého soupeře pro české KSW znají již Viktor Pešta, Petra Částková, David Hošek i Federico Komuenha. Posledním čekatelem byl Dominik Humburger (5-0), který má v polské organizaci jednu výhru proti Borkowskému ve druhém kole. 

Jeho soupeřem bude rodák ze srbské Vojvodiny Nemanja Nikolič (8-0-1), který se v minulosti dvakrát představil také v již zaniklé organizaci XFN. Porazil například Daniela Brunclíka (6-8), se kterým si poradil i Dominik Humburger. 

Související obsah

Fanoušky čeká opravdu zajímavá podívaná. Nikolič z devíti zápasů jen jednou vyhrál na body, jinak si připsal knokauty či submise. Podobnou statistiku má Dominik Humburger, který se nejdále dostal do poloviny druhého kola. Navíc všechny zápasy vyhrál knokautem. 

"Soupeř je zkušený zápasník. S týmem jsme ho nastudovali, známe jeho přednosti i slabiny. V tuto chvíli je tréninkový plán zaměřen výhradně tak, aby soupeře Dominik ukončil v co možná nejkratší době," řekl pro web TN.cz zápasníkův manažer Jan Malý. 

Celá akce se koná 25. února v liberecké Home Credit Aréně a vstupenky jsou stále v prodeji. Na KSW 79 se představí také sedminásobný držitel titulu v těžké váze Phil De Fries. 

V pořadu K.O. magazín byla také Petra Částková, která mluvila i o účasti na KSW:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události