Hokej

Halák je vždy ve střehu. Připsal si zákrok, i když byl celý zápas na střídačce

V utkání hokejové NHL mezi New Yorkem Rangers a Vancouverem chytal za domácí brankář Šesťorkin a Jaroslav Halák zůstal jen na lavičce, přesto si zachytal. Když jeho kolega špatně vyhodil puk a trefil svou střídačku, Halák byl připraven a puk chytil do své lapačky.

Jaroslav Halák nedostává v letošní sezoně tolik prostoru v brance Rangers jako jeho kolega Igor Šesťorkin, a tak většinu zápasů sedí na střídačce. Když však chytá, tak se jeho týmu daří. Halák v posledních šesti zápasech vychytal výhru.

Ovšem i na lavičce náhradníků si může zachytat. V utkání proti Vancouveru, kde působil slovenský brankář minulý rok, se Šesťorkinovi nepovedla rozehrávka a puk zamířil na střídačku Rangers. Halák byl však připraven a puk chytil do své lapačky. 

Zápas nakonec skončil pro Haláka a jeho spoluhráče dobře, když vyhráli nad Vancouverem 4:3. Jeden gól vítězného týmu vstřelil také český útočník Filip Chytil.

Související obsah

​37 letý brankář má za sebou bohatou kariéru a v NHL si zachytal za Montreal, St. Louis, Washington, New York Islanders, Boston, Vancouver a teď obléká dres New Yorku Rangers.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události