Hokej

NHL se s ním nemazala. Brankář Binnington dostal za napadení flastr

NHL se s ním nemazala. Brankář Binnington dostal za napadení flastr
Zákrok Jordana Binningtona | Zdroj: Profimedia

Brankář Jordan Binnington dostal dvouzápasový flastr za napadení útočníka Ryana Hartmana v zápase mezi Blues a Wild. Muž, který se v posledních letech chce často prát a hodně provokuje, byl potrestán vůbec poprvé v kariéře.

Jordan Binnington dostal v zápase proti Minnesotě tři góly v řadě, což nejspíše neunesl. Po potyčce u jeho branky vystartoval jako smyslů zbavený proti útočníkovi Hartmannovi a zapojil se do rvačky. 

Poté se s ním chtěl prát brankář Marc-Andre Fleury a chtěl "pomstít" všechny brankáře, na které hrdina play-off z roku 2019 machroval. Nakonec vše ale zkazili rozhodčí, a tak ke rvačce brankářů nakonec nedošlo. 

Podívejte se na celou situaci sami:

​Disciplinární komise potrestala kontroverzního brankáře nakonec na dva duely a stalo se tak vůbec poprvé v jeho kariéře. Přitom měl už několik přešlapů, během kterých na někoho zaútočil. Vynechá tak venkovní duel s Washingtonem a nebude připraven ani proti Winnipegu. 

"Nepřekvapilo mě, že Fleury přijel. Respektuji ho. Byla to naše chvíle. Je to legendární brankář a to, že tam jel, o něm hodně prozrazuje," okomentoval celou situaci Binnington. Trest ale dostal právě za napadení útočníka Hartmanna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události