Hokej

Nečas bude útočit na 70. bod, Buffalo na naději o play-off. Sledujte na Nova Sport

Nečas bude útočit na 70. bod, Buffalo na naději o play-off. Sledujte na Nova Sport
Martin Nečas v dresu Caroliny | Zdroj: Profimedia.cz

Je sobota, což znamená již tradiční studio NHL ve skvělý čas. Na stanici Nova Sport můžete sledovat utkání mezi Carolinou a Bostonem. Do akce půjde i druhý nejproduktivnější Čech letošního ročníku Martin Nečas, který se v utkání může dostat na hranici 70 bodů. Na druhé straně bude Buffalo, které má na play-off pouze mizivou šanci, ale matematická šance ještě existuje.

Carolina Hurricanes (50-9-19) je na druhém místě Východní konference s bodovým náskokem na New Jersey. Tým z Raleigh tak bude usilovat o vítězství v Metropolitní divizi a o druhý flek v konferenci. Naposledy prohráli 0:3 s Nashvillem, ale předtím uspěli hned třikrát v řadě.

Buffalo Sabres (38-7-35) dlouho bojovalo o play-off, které by bylo první od roku 2011. Nakonec to ale na boje o stříbrný pohár nevypadá. Sabres ztrácí na play-off pět zápasů před koncem šest bodů a soupeři před nimi mají schůdný los. 

Související obsah

​Bodování Caroliny vede právě Martin Nečas, který má jednoznačně nejlepší sezonu v kariéře. Aktuálně má na svém kontě 69 kanadských bodů (28+41) a zaútočí tak na jubilejní sedmdesátku. O pět bodů méně má Sebastian Aho (34+30). 

Buffalo táhne jeden z nejlepších střelců celé soutěže Tage Thompson (45+47), který má na svém kontě už 92 bodů a zažívá 14. nejlepší sezonu v historii klubu. Daří se ale také útočníkům Alexovi Tuchovi a Jeffu Skinnerovi. Oba hráči nasbírali již 73 bodů. 

Utkání můžete sledovat i s předzápasovým studiem od 18:15 na stanici Nova Sport 1 a na Voyo. Moderátorem bude Roman Jedlička, kterého mimo tradičního experta Slavomíra Lenera doplní bývalý trenér libereckých Tygrů Patrik Augusta. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události