Hokej

Trojnásobný mistr světa je znovu otcem, výrazně mladší misska mu porodila dceru

Trojnásobný mistr světa je znovu otcem, výrazně mladší misska mu porodila dceru
Petr Čajánek (uprostřed) s partnerkou (vlevo) na hokeji v Třinci | Zdroj: Profimedia.cz

Bývalý hokejista Petr Čajánek se těší z radostné události. Jeho partnerka mu porodila holčičku, které dvojice dala jméno Emilie. Pro trojnásobného mistra světa a šampiona extraligy se Zlínem je to už čtvrtý potomek. Tři děti má z předchozího vztahu.

Osmačtyřicetiletý rodák ze Zlína se přibližně před dvěma lety rozešel s manželkou, s níž strávil skoro dvacet let. O rok později vyšlo najevo, že randí s modelkou Michaelou Habáňovou.

Ta se pyšní titulem miss za rok 2017 a je o jednadvacet let mladší než bývalý hokejista. Dřív dokonce chodila s jeho synovcem Matějem.

Láska ale páru i rok poté, co zveřejnil svůj vztah, zdárně kvete. Dvojice na jaře vyrazila do Thajska, odkud poslala zprávu, že čeká miminko. A před pár dny se dočkala vytouženého dítěte.

Habáňová totiž přivedla na svět holčičku, které dali s Čajánkem jméno Emilie. "Další přírůstek do vlčí smečky. Naše vlasatice Emilie. Dali jsme si pár dnů pro sebe. Jen my," uvedla Habáňová na svých sociálních sítích. I když porodila už na konci srpna, s veřejností se o radostnou novinu podělila až teď.

Související obsah

​Pro sedmadvacetiletou krásku jde o prvního potomka, Čajánek má z předchozího vztahu tři děti. "Tátu máš toho nejlepšího, jakého znám. Bude tě milovat stejně tak, jako já miluju jeho," rozplývala se nad miminkem i svým partnerem novopečená maminka. 

Že čeká dítě, letos oznámila i tenistka Serena Williamsová. A před pár dny už porodila:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události