Fotbal

Bonucci bude žalovat Juventus. Případné získané peníze věnuje do nemocnic

Bonucci bude žalovat Juventus. Případné získané peníze věnuje do nemocnic
Leonardo Bonucci | Zdroj: Profimedia

Italský fotbalista Leonardo Bonucci byl v létě vyřazen z týmu Juventusu a jako volný hráč odešel v poslední den přestupového období do Unionu Berlín. Jenže 36letý stoper má na vedení italského celku vztek a chce ho žalovat.

Při přípravě na novou sezonu byl Leonardo Bonucci, dřívější kapitán Staré dámy, vyřazen z týmu a musel trénovat mimo první tým. A to nejen v nějaké vedlejší skupině, ale i v úplně jiné časy. Nemohl tak využívat takový servis jako ostatní hráči.

A právě z tohoto důvodu chce a bude Bonucci Juventus žalovat. O tom, že už zahájil právní kroky, informují různá italská média, například football-italia.net. Definitivně by měla být žaloba podána během úterý.

Související obsah

​Italský obránce také upřesnil, že pokud soudní spor vyhraje, věnuje částku nevládní organizaci Neuroland, která podporuje rodiny dětí hospitalizovaných na oddělení dětské neurochirurgie v nemocnici Regina Margherita v Turíně. Část věnuje také organizaci Live Onlus, která nakupuje a daruje defibrilátory pro sportovní kluby, školy a obce.

Bonucci nově hraje za Union Berlín, ale v posledním zápase, kdy jeho tým prohrál s Lipskem, byl pouze na lavičce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události