Další sporty

Vypadá jako bohyně, žasnou fanoušci. Krásná atletka se ukázala v plavkách

Vypadá jako bohyně, žasnou fanoušci. Krásná atletka se ukázala v plavkách
Německá atletka Alica Schmidtová | Zdroj: profimedia.cz

Náročná atletická sezona je u konce a sportovci si tak můžou odjet na zaslouženou dovolenou. A za sluníčkem odjela i německá kráska Alica Schmidtová. 24letá běžkyně se sluní v Itálii a fanoušky dráždí fotkami v plavkách.

"Život v poslední době," napsala Schmidtová k sérii fotografií, kde ukazuje své vysportované tělo v plavkách. Německá atletka si po konci sezony užívá dovolenou plnými doušky. Za sluníčkem odjela do italského letoviska Cala Piccola. 

Její sexy snímky pak nadchly fanoušky na sociálních sítích. "Vypadá jak bohyně," napsal jeden z nich. "Jsi tak krásná, opravdový anděl," doplnil další příznivec. 

Související obsah

​Jak píše britský deník Sun, německá běžkyně je považována za nejkrásnější atletku na světě. Aspoň tento titul jí v roce 2017 udělil australský časopis Busted. 24letá atletka je také hodně aktivní na instagramu, kde ji sleduje 4,5 milionu fanoušků. 

Alica Schmidtová se nedávno objevila na atletickém mistrovství světa, kde startovala jak ve smíšené, tak i v ženské štafetě na 400 metrů. Na medailový úspěch ale s německou čtveřicí nedosáhla. Na šampionátu také zaujala vyjádřením pro norský deník Dagbladet, kde nepřímo vyzvala k běžeckému souboji fotbalistu Erlinga Haalanda. 

Podívejte se na obří chybu etiopské běžkyně. Vedla závod, ale před cílem špatně odbočila a skončila třetí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události