APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Fotbalistky Slavie se připravují na Ligu mistryň. Hráčky si musí brát dovolenou

Fotbalistky Lyonu jsou s osmi tituly nejúspěšnějším týmem Ligy mistryň. Ve středu si s nimi zahrají hráčky Slavie, které ve Francii musí kromě fotbalu řešit i školu a práci.

Ještě před večerním tréninkem stihly některé slávistky učení. Ty zaměstnané si musí na Ligu mistryň brát volno v práci.

"Buď dovolenou nebo neplacené volno, záleží, jak je to dlouho," říká obránkyně Slavie Diana Bartovičová. "Taky samozřejmě to chce mít vstřícné učitele nebo profesory," přidává se Olivie Lukášová.

Doma slávistky prohrály s Lyonem 0:9. V odvetě chtějí lepší výsledek a dát gól. 

Související obsah

​"Ten soupeř má obrovskou kvalitu. Dá se říct, že s Barcelonou jsou to dva nejlepší týmy na světě," řekl Karel Piták, trenér ženského týmu Slavie. 

"Moc se těším, i když vím, že to bude hodně těžké," říká Franny Černá. Fotbalistky Slavie už nemají šanci postoupit ze skupiny. I tak pro ně bude zápas na 60tisícovém stadionu obrovským zážitkem. 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události