APLIKACE TN.CZ
Tenis

Slavná tenistka je vdanou paní. Olympijská vítězka sňatek dlouho tajila

Slavná tenistka je vdanou paní. Olympijská vítězka sňatek dlouho tajila
Belinda Benčičová | Zdroj: Profimedia.cz

Tenistka Belinda Benčičová je už nějakou dobu pod čepcem. Sedmadvacetiletá Švýcarka si tajně vzala svého dlouholetého partnera Martina Hromkoviče, který je i jejím kondičním koučem. Olympijská vítězka ve dvouhře z roku 2021 sňatek přiznala slovenským médiím.

Benčičová tvoří s dvaačtyřicetiletým Hromkovičem pár už několik let a loni v dubnu se jim narodila dcera Bella. Švýcarka se slovenskými kořeny teď přiznala, že za otce své dcery se už dokonce i vdala. 

Obřad proběhl v dubnu loňského roku a olympijská vítězka z roku 2021 ho dokázala dlouho tajit. Na veřejnosti se vědělo jen to, že je s mužem, jenž působí i jako její kondiční trenér, zasnoubená. 

Několik měsíců po uzavření sňatku ale šla Benčičová s pravdou ven. A to poté, co se prořekla v jednom z rozhovorů pro média. "Ano, už to můžu oficiálně potvrdit. Jsem několik měsíců vdanou paní," uvedla pro Športový Čas

"S manželem jsme měli svatbu v dubnu na úřadě ve švýcarském St. Gallenu. Chtěli jsme být oficiálně sezdaní ještě předtím, než se nám narodí dcerka Bella," doplnila semifinalistka US Open z roku 2019. 

Související obsah

​Tenistka, která se nedávno po mateřské pauze vrátila na kurty, prý ale hodlá mít ještě jednu veselku, a to v kostele. "Bude i svatba v kostele s pozvanými hosty, ale teď ještě nevíme termín," pověděla hráčka, která bude na okruhu nadále vystupovat pod dívčím jménem Benčičová. V soukromí ale hodlá používat příjmení Hromkovičová. 

Benčičová aktuálně hraje na Australian Open, stejně jako Italka Paoliniová, která si v Austrálii vyzkoušela surfing:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události