APLIKACE TN.CZ
Hokej

Brankář Bartošák ukázal ostré lokty. Ve finské lize se popral

Brankář Bartošák ukázal ostré lokty. Ve finské lize se popral
Patrik Bartošák v dresu národního týmu | Zdroj: Profimedia

Rebel mezi brankáři Patrik Bartošák se pustil ve finské lize do rvačky. Na ledě Jyväskylä se dostal do pořádného konfliktu s domácím Mikkem Perttuem. Oba hráči nakonec dostali tresty do konce utkání a Bartošák Pelicans chyběl v boji o vítězství.

Patrik Bartošák patří mezi nejlepší české brankáře, ale jeho život provází jeden průšvih za druhým. V Česku naposledy chytal na konci listopadu 2023 za Hradec Králové, ale s tím se dohodl na ukončení spolupráce. Pak dlouho nikde nehrál. 

Na konci loňského roku se připravoval se Vsetínem, ale nakonec zamířil do Lahti Pelicans. Tam se zařadil mezi lídry týmu, ovšem na Valentýna svému týmu moc nepomohl. Po polovině zápasu, ve kterém jeho týmu vedl 2:1, se pustil do hromadné šarvátky. 

Související obsah

Do brankoviště českého brankáře nejdříve vjel Aaro Vidgren, kterému dal jednu ránu vyrážečkou. Následně se do Bartošáka pustil Mikko Perttu a tam už létaly pěsti na obě strany. Český brankář se na Fina sápal i přes zasahujícího rozhodčího. 

Oba borci nakonec dostali tresty do konce utkání a větší ztrátu představoval český brankář. Pelicans to totiž ze stavu 2:1 dotáhli k venkovní prohře 4:5 po nájezdech. Náhradní brankář Olof Lindbom dostal ze 13 střel hned tři góly. 

Bitka roku? Souboj Raevese a Oliviery plný několika tvrdých úderů:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události