Elitní pravák Achraf Hakimi bude pravděpodobně předveden k soudu, je totiž obviněn ze znásilnění mladé ženy. Čin se měl uskutečnit již před více než dvěma a půl lety, nyní státní zastupitelství požádalo o předvolání hvězdy PSG.
O znásilnění se mluvilo již v únoru a březnu 2023, tehdy ale žena, která Hakimiho obvinila, nepodala žalobu. V ten moment se údajné znásilnění začalo vyšetřovat. Nyní dle deníku Le Parisien požádalo státní zastupitelství v Nanterre o předvolání elitního fotbalisty.
Dvojice si údajně měsíc psala na sociální síti Instagram, pak došlo ke schůzce v bytě hvězdy PSG. Ten 24leté ženě objednal auto, ale pak se měly věci vymknout kontrole. Došlo k líbání na ústa a poprsí přes oblečení.
Žena měla údajně protestovat, ale Hakimi prý pokračoval a na ženu se následně vrhl násilím. Neznámá se pak vymanila z objetí marockého reprezentanta a z bytu utekla. Následně ji vyzvedla kamarádka, která to policii potvrdila.
Ještě v ten den došlo k nahlášení na policii, Hakimi sexuální napadení či znásilnění popírá. Celá situace se bude pravděpodobně v následujících měsících více řešit a Hakimiho čekají perné měsíce. PSG za ním pokaždé stálo.
"Pravdou je, že když jste úspěšní a věci se vám daří, stáváte se pro určité lidi snadným terčem a to mě naučilo, že mnoha lidem ve svém okolí nemůžete věřit," řekl během tohoto roku v rozhovoru Hakimi.
V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí odnětí svobody v délce až 15 let.
Trenér PSG neunesl prohru ve finále MS klubů. Po konci utkání udeřil hvězdu soupeře: