Po vysvobození z Los Angeles a podpisu nové, ne tak lukrativní, smlouvy se chystá ruský útočník Ilja Kovalčuk poprvé zasáhnout do hry v dresu Montrealu. Pro šestatřicetiletého hráče půjde o první zápas po téměř dvou měsících. Sám Kovalčuk se na premiéru v Bell Centre těší. Prvním soupeřem, kterému bude pod hlavičkou Canadiens čelit, bude Winnipeg.