Motorsport

Cairoli nenašel soupeře ani v Bulharsku

I osmá GP se jela pod taktovkou italského borce Antonia Cairoliho. Kdo očekával, že se bude odehrávat souboj mezi Cairolim a Christophem Pourcelem, musel být zklamán. Pourcelovi se nedařilo a nakonec na něj zbyla v konečném účtování bramborová medaile a k ní hodně hořký pocit z předvedeného výkonu.

Tyla Rattray naopak předvedl svůj standard, celkově skončil v Bulharsku druhý a radoval se i britský mladíček Tommy Searle, který vyválčil v Sevlievu celkově třetí místo a i se svým výkonem musel být spokojen.

Do závodu se poprvé probojoval i slovenský motokrosař Martin Kohút, ale závod se mu vůbec nevyvedl a skončil na předposledním místě. Samotná účast v závodě ale musí být pro mladého Slováka hodně povzbudivá.

V závodech samotných nebyla nouze o dramatické okamžiky, hodně se předjíždělo, kromě prvního místa nikdo neměl nic jisté a ve švédské Uddevalle bychom mohli vidět závody minimálně na stejné úrovni, protože jezdci mají čtrnáct dní na odpočinek od Velkých cen a na to, aby se dali po zdravotní a psychické stránce do pořádku.

Jestli se tak stane nebo ne, sledujte za čtrnáct dní v neděli 1. července v přímém přenose na Galaxii sport.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události