Motorsport

24 hodin Le Mans na Galaxii sport s mimořádným ohlasem

24 hodin Le Mans na Galaxii sport s mimořádným ohlasem

Letošní ročník legendárního závodu 24 hodin Le Mans se jistě zapíše do historie jako jeden z nejtěžších, ale také díky Vám jako jeden z nejsledovanějších motoristických přenosů na Galaxii sport. Celý tým Galaxie sport, včetně komentátorské dvojice Martina Straky a Tomáše Richtra, by tímto rád poděkoval všem, kteří s námi sledovali a svými příspěvky na internetových stránkách přispěli k nezapomenutelné atmosféře tohoto fenomenálního závodu.

 

 

„Už chápu, proč se 24 hodin Le Mans jezdí jen jednou za rok! Postupně mi dochází, jak velkou čest mám, že jsem toho mohl být součástí. Ale největší zážitek pro mě stejně jako loni byla interakce s diváky, kteří tak vlastně dělali přenos a podíleli se na jeho komentování. V kombinaci s nejnáročnějším závodem světa a vystoupením našeho týmu to pro mě byl jeden z nejintenzivnějších zážitků v životě," řekl bezprostředně po závodu komentátor Tomáš Richtr. "Bylo nám opravdu velkou ctí a všem divákům velice děkujeme za jejich podporu," dodává jeho kolega Martin Straka.

 

Komentátorská dvojice Martin Straka a Tomáš Richtr, která s Vámi v přímém přenosu strávila téměř 1000 minut (cca 16, 5 hodin), si zcela jistě také zaslouží obrovskou poklonu.

 

Velké díky za celou Galaxii sport Vám všem, kteří jste pořad sledovali a s námi spolupracovali!

 

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události