Fotbal

Slavia se dohodla i se druhým Francouzem

Dres fotbalové Slavie Praha budou v následující sezoně oblékat hned dva Francouzi. Po Mickaelu Tavaresovi klub podepsal smlouvu i s Tijani Belaidem.

Odchovanec pařížského FC naposledy oblékal dres PSV Eindhoven, hráč ale patří italskému úřadujícímu šampionovi Interu Milán. Smlouva zní na roční hostování, během něhož by fotbalista měl klubu pomoci k poistupu do Ligy mistrů. „Jsem rád, že se kluby dohodly. Ve Slavii se mi líbí. Navíc hrajeme o Ligu mistrů," uvedl Belaid pro slavia.cz.

Belaid už odehrál za Slavii sobotní utkání proti Mostu a ani mu nijak zvlášť nevadilo tropické horko, které zápas doprovázelo. Mnohem horší prý pro něj bylo krkonošské kondiční soustředění na kolech. "Cyklistika rozhodně nepatří k mým oblíbeným sportům. Jsem rád, že kola už nebereme s sebou. V Krkonoších jsme najezdili snad stovky kilometrů," prohodila čerstvá posila českého vicemistra.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.