Fotbal

Video: Exkluzivní rozhovor s trenérem Soukupem

Video: Exkluzivní rozhovor s trenérem Soukupem

Ještě před pár týdny jméno trenéra Miroslava Soukupa téměř nikdo neznal. Dnes je možná nejslavnějším fotbalovým koučem u nás. Právě pod jeho vedením totiž dnes večer nastoupí česká fotbalová reprezentace do 20 let k finálovému utkání na mistrovství světa.

Lidé jim fandí, z České republiky přichází v těchto dnech do Kanady celá řada faxů, mailů a SMS. Všechny mají jedno společné - přejí českým fotbalistům hodně štěstí do finále proti Argentině. "Jsme rádi, že nám ty zprávy chodí. Těší nás, že nám lidi fandí," říká trenér fotbalistů Miroslav Soukup v exkluzivním rozhovotu pro TV NOVA.

Nyní má za úkol připravit své svěřence na duel s Argentinou. Když proti ní Češi na šampionátu začínali, uhráli remízu. "Tenkrát jsme neznali jeden druhého a možná i proto jsme uhráli remízu, která nás pak třeba nakopla k výsledkům, jichž jsme dosáhli," přemýšlí Soukup.

Už dnes večer se rozhodne, jakou medaili jeho tým z Kanady přiveze, Bude mít zlatý či stříbrný lesk?  

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.