Fotbal

Sparťan Pospěch se před ligou stihl oženit

Ještě před startem nového ligového ročníku prožil obránce fotbalové Sparty Zdeněk Pospěch zásadní zlom ve svém životě. V sobotu se totiž na zámku v Hradci nad Moravicí oženil.

Pospěch tak jen oficiálně posvětil dlouhodobý vztah s Janou Čechovou, se kterou už má dceru Nelu. Oba přitom až dosud žili jinde, zatímco zdeněk v Praze, jeho přítelkyně a nyní už manželka doma v Opavě. „Moc se nevidíme, Jana s naší dvouletou dcerkou Nelou žije v Opavě. Snažím se být s rodinou jak jen to jde. Jezdím za nimi a ony za mnou," řekl nedávno Pospěch v rozhovoru pro klubové stránky sparta.cz.

Nejdřív prý přítelkyni přesvědčoval k přestěhování do Prahy, nakonec si to ale rozmyslel. "Už jsem s tím smířený, respektuju to. Není to úplně ideální, ale nemůže být všechno po mém. Jsme si vzácní. Janu už nenutím do Prahy. Chápu, že v Opavě je spokojená, všechno tam zná, má tam přátele. V životě se musejí dělat i kompromisy. Když jsem za rodinou v Opavě já, tak oběhneme babičky, na chvíli skočíme do města, užíváme si," dodal.

Sňatek podle otce nevěsty Miloslava Čecha proběhl v utajení jen za přítomnosti rodičů, sourozenců a svědků.  Svatební líbánky si ale sparťanský fotbalista příliš neužil, už dnes ho totiž čeká úvodní zápas nového ročníku Gambrinus ligy proti Liberci.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události