Hokej

Video: NHL napřesrok možná začne v Praze

Video: NHL napřesrok možná začne v Praze

Hvězdy NHL v Praze? Možná to není tak nereálná myšlenka, jak se může na první pohled zdát. V současné době totiž probíhají jednání, která by mohla do Sazka Arény dovézt zahajovací utkání příštího ročníku NHL.


Čeští vyjednavači přitom touží přilákat do Prahy tým New Yorku Rangers. Důvod je jasný. Právě zde hraje největší česká hokejová hvězda Jaromír Jágr, obklopený ekipou dalších krajanů.

Jednání o startu soutěže v České republice nabrala nový spád poté, co letošní zahajovací utkání hostil Londýn. Evropa totiž u bafuňářů ze zámoří zabodovala a na hokej se tak zřejmě může těšit znovu.

Více ve videoreportáži

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.