Motorsport

Velká cena Číny v obrazech

Závod Formule 1 v Číně přinesl nový impulz před závěrečným bojem o titul. Odstoupení Lewise Hamiltona ze závodu totiž rozhodlo o tom, že se o novém mistru světa rozhodne až za dva týdny v Brazílii. K závodu v Šanghaji se vracíme tímto fotoohlédnutím.

V úvodu "čínského" klání se zdálo, že si Hamilton v pohodě dojede pro triumf i titul. Jenomže vítěz nikdy není znám dříve, než projede cílem a to se potvrdilo. Hamiltonovy pneumatiky nevydržely nápor a zapříčinily, že pilot McLarenu nedojel ani do boxů na jejich přezutí. I proto se s jeho odstaveným monopostem mohli vyfotit traťoví pomocníci a sám pilot se na skútru svezl do boxů.  
Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.