Fotbal

Podle Bílka už se stav mužstva lepší

Zdá se, že střevní viróza, která včera před duelem poháru UEFA s FC Curych postihla část kádru Sparty, už ustupuje. Kouč Bílek dnes uvedl, že se stav mužstva lepší a na ligový duel s Kladnem už by měli být jeho hráči připraveni.

Kulič s Kladrubským ještě fit nejsou

Bílek dnes v rozhovoru pro server sparta.cz uvedl, že stav jeho svěřenců se už lepší. "Naopak třeba u Kuliče či Kladrubského ale zatím přetrvávají problémy," dodal Bílek. K nim prý navíc přibyl i David Limberský, který ještě včera nastoupil do zápasu s Curychem. "Cítí se špatně," uvedl. Naopak do tréninku se už dnes zapojil i kapitán týmu Zdeněk Pospěch, kterého včera problémy naopak na hřiště nepustily. "Doktor navíc říká, že by se to postupně mělo dál zlepšovat," míní optimisticky Bílek.

Proti Kladnu chtějí zlomit sérii neúspěchů

Sparta po sérii porážek, která vyvrcholila prohrou s Cuurychem, hledá recept, jak z nedobrých výsledků i výkonů ven. "Musíme dřít a konečně to jednou provždy zlomit. Jak se říká, jednou jsi dole, jednou nahoře. Loni jsme na tom byli rovněž mizerně, ale zvedli jsme se a všichni víme, jak to potom vypadalo. A tak to musí být i letos! Je jen jediná cesta, jak se z toho dostat, a tou je pořádně makat, navázat na loňské výkony a věřit, že se to skutečně zlomí," burcuje před domácím zápasem s Kladnem Karol Kisel, který proti švýcarskému týmu převzal kapitánskou pásku a stal se v této sezoně už čtvrtým mužem Sparty, který se této cti dočkal.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.