Sport

Na obrazovky Galaxie sport se po prázdninové přestávce vrací NBA

Na obrazovky Galaxie sport se po prázdninové přestávce vrací NBA

Už jen pár dní zbývá do začátku 62. sezony nejslavnější basketbalové ligy světa severoamerické NBA. Celkem třicet týmů, jejichž cílem je účast v play-off, čeká v základní části ligy více než 1200 vzájemných duelů. Na Galaxii sport zahájíme basketbalovou sezonu 2007/2008 v pondělí 29. října v 18:30 hodin půlhodinovým magazínem NBA Action.


 

 V nadcházející sezoně nabídneme všem příznivcům zámořské NBA 24 přímých přenosů ze základní části, 14 přímých přenosů z play-off a 4 - 7 utkání finále NBA. Diváky však neochudíme ani o populární exhibiční utkání hvězd tzv. All Star Game. Jak již bylo v úvodu zmíněno, celkovou basketbalovou atmosféru na Galaxii sport bude dokreslovat pravidelný půlhodinový magazín NBA Action, který bude souhrnem událostí za odehraný týden.

 

Do komentátorského křesla i letos usedne největší český odborník na zámořskou NBA Petr Janouch a společnost mu v průběhu sezony budou dělat zajímaví hosté.

 

Obhájcem titulu je nejlepší tým posledního desetiletí San Antonio Spurs, který se stal šampiónem čtyřikrát za posledních 9 let, nicméně ještě nikdy se mu nepodařilo titul obhájit. K jeho největším soupeřům budou patřit Dallas Mavericks a Phoenix Suns. Velké ambice si dělá i posílený Houston Rockets, který získal na svoji soupisku i jednoho z nejlepších hráčů Euroligy Luise Scolu. Na východě pak na sebe poutají pozornost kavalíři z Clevelandu, Chicago Bulls a především Boston Celtics. Tým se slavnou minulostí získal jednu z největších hvězd současnosti Kevina Garnetta a bude se snažit vzkřísit zašlou slávu.

 

Svoji připravenost či nepřipravenost bude tým Bostonu moci ukázat hned v úvodním utkání na Galaxii sport, kdy se mu postaví tým Toronta Raptors. Sledujte první přímý přenos ze sezony 2007/2008 v neděli 4. listopadu v 19:05 hodin!

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události