Fotbal

Arsenal znovu vyprodal Prahu, po Letné i Strahov

Fotbalisté Arsenalu Londýn české fanoušky lákají. V srpnu v rámci 3. předkola Ligy mistrů vyprodali Letnou a to samé se jim podařilo i nyní se Strahovem. A to i přesto, že před dvěma týdny vypráskal Slavii z Emirates Stadium se sdmigólovým přídělem.

Sedm gólů fanoušky neodradilo 

Po vstupenkách na středeční odvetu duely Ligy mistrů s Arsenalem se na Slavii zaprášilo. Pryč už je celá kvóta, strahovský stadion tedy bude vyprodán. "Poslední šancí, jak získat vstupenky na utkání Slavia - Arsenal je soutěž, kterou Slavia uspořádá pro fanoušky, kteří přijdou povzbudit náš tým v sobotním zápase proti Teplicím. Z prodeje již všechny vstupenky zmizely," potvrzuje šéf komunikace na Slavii Ondřej Zlámal.

Plno už klub hlásil na utkání as Bukureští, tehdy ale oficiální součet hovořil o 15 723 divácích. na Ajax jich pak přišlo 17500. I tehdy přitom bylo vyprodáno. Zápasy Ligy mistrů totiž spadají do přísnější bezpečností kategorie a tak některé sektory musí zůstat volné.

Strahov by vyprodali několikrát

I tak si ale mohou na Slavii mnout ruce. Účast v Lize mistrů jim vydělává, zájem fanoušků je enormní. "Podle zájmu by se strahovský stadion naplnil několikrát, zcela plný bude také sektor fanoušků Arsenalu. Prázdné zůstanou jen bezpečnostní koridory, které v hledišti musí být," dodal pro klubový web Zlámal.

Duel Slavia - Arsenal se hraje ve středu 7. listopadu od 20.45 hodin, ve zbývajících dvou kláních čeká Slavii 27. listopadu cesta do Bukurešti a 12. prosince Pražané svou pouť základní skupinou ukončí domácím  vystoupení se Sevillou. "Zájem je také velký. Předprodej na toto utkání nadále probíhá ve strahovském předprodeji a na dalších prodejních místech," dodává Zlámal.

Už i se Šmicerem?

Příznivce Pražanů navíc může těšit ještě jeden fakt. Proti Arsenalu by totiž mohl nastoupit i největší letní úlovek Slavie a znalec anglického fotbalu Vladimír Šmicer. Jeho zranění už je doléčeno a hráč se naplno připravuje. "Je to v pořádku, už jsem v plné zátěži," řekl tento týden pro TV NOVA. Vítěz Ligy mistrů v dresu Liverpoolu by mohl být Slavii k dispozici už v sobotu proti Teplicím.

Chybět naopak rozhodně bude Petr Janda, jenž je čerstvě po operaci křížového vazu v koleni a stejně jako Dušana Šventa ho čeká dlouhá rekonvalescence.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události